Home » O firmě

Profil firmy

Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku společnosti jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software, zakázkovým software, prodejem hardware a poskytováním různých služeb z oblasti výpočetní techniky. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a naopak jsme posílili vývojové kapacity. V této době jsme se aktivně zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se postupně stal známým a významným systémem v této kategorii produktů na našem trhu (prodány stovky instalací).

Cenné zkušenosti jsme uplatnili při vývoji generačního nástupce systému Doprava 3K. Tímto systémem nabízíme výkonné a moderní řešení pro střední i velké společnosti z oblasti autodopravy, spedice, zasilatelství, skladování, logistiky a oblasti opravárenství vlastních i cizích vozidel (autoservisy). Menším společnostem nabízíme jednodušší a levnější variantu systému Doprava 3K verzi Lite.

Současně s dodávkami informačních systémů zákazníkovi poskytujeme komplexní technickou podporu a to nejen při zavedení systému do praxe, ale i během celého období po zavedení systému do rutinního provozu (školení, konzultace, implementace).

Naši snahou je serióznost, stabilita a jistota pro naše zákazníky.